Ciemnobrązowa krew miesiączkowa i E.coli w pochwie

Dziedobry co mam zrobic by wyszlo mam niedoleczone mam miensiaczke ciemna brozowa krew czasami jasna mam trzy bakterie pochwy jedna E coli mam problemy jajnikow,a moze to zapalenie przydatkow mam problem z nietrzymaniem moczu robilam badaie moczu winik jest dobry nic nie wykazalo?

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu nie można odpowiedzieć na Pani pytanie, proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.