Jak wyleczyć pieczenie pochwy?

Witam. Od 6 miesięcy zmagam się z pieczeniem pochwy , byłam już kilka razy u ginekologa który przepisywal mi różne globulki i maści lecz dawały one tylko chwilową poprawe, robilam również posiew moczu w którym wyszla mi bakteria E coli na którą miałam juz 2 antybiotyki po których dostalam grzybicy pochwy co też leczylam, dodatkowo odczuwam czasami lekkie pieczenie odbytu. Nie mam pojęcia co dalej robic w tej sytuacji. Dodam że oprócz pieczenia pochwy i czasami okolic odbytu nic innego mi nie dolega. Prosiłbym o radę co mogę dalej zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczny wymaz i posiew a następnie leczenie celowane