Ból i pieczenie pochwy po leczeniu infekcji

Witam, Stwierdzono u mnie na podstawie wymazu z pochwy bakterie coli i enterokoki na które dostałam antybiotyk doustnie i globulki na podstawie antybiogramu, a po zakonczeniu lecznia globulki z witamina C. Po zastosowaniu leków po miesiączce odczuwam ból i pieczenie pochwy. Czy możliwe jest, aby infekcja nie została zaleczona? Czy to możliwe, że pojawiła się u mnie grzybica?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest udzielić konkretnej odpowiedzi na Pani pytanie. Proszę udać się do ginekologa. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Może być tak, że odpowiedź na Pani pytania będą twierdzące.