Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Grzybica pochwy po antybiotyku na anginę

Miesiąc temu, po wzięciu antybiotyku na anginę nabawiłam się grzybicy pochwy. Wzięłam ponad 10 globulek Clotrimazolum Mycosyst doustnie wg ulotki. Z początku było lepiej, lecz pod koniec kuracji Clotrimazolem objawy nasiliły się. Czekając na wizytę do ginekologa wzięłam iladian i było trochę lepiej. Od lekarza dostałam Macmiror 500 Complex 8 globulek Pimafucort, na początku kuracji było lepiej, jednak przy 7 globulce zaczęło piec i swędzieć. Czy to może być alergia na lek?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Poród u kobiet zainfekowanych wirusem opryszczki

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne jest badanie lekarskie i wykonanie wymazu wraz z antybiogramem. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy