Co stosować i jak leczyć nawracającą grzybicę pochwy?

Witam.od dwóch lat walczę z grzybica pochwy.na początku leki pomagały na dłużej.obecnie po każdej miesiaczce pojawia się infekcja.Miesiąc temu bralam macmiror 2x dziennie.Podczas tej kuracji po zaaplikowaniu leku bardzo bolały mnie jajniki, ból podbrzusza,pieczenie, złe samopoczucie.dostałam silneleki przecuwbolowe .Obecnie znów mam nawrót grzybicy, ponownie lekarz przepisał Macmirror complex 500.Po zaaplikowaniu pierwszej tabletki problem jest taki sam.Co robić ,odstawić ?zmienić lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest ponowna wizyta u ginekologa i być może pobranie wymazu oraz wykonanie lekowrazliwosci