Leczenie infekcji pochwy i zapalenia pęcherza

U mojego partnera pod napletkiem wykryto kolonie E. Coli. Ja również miałam cechy zapalenia więc udałam się i do ginekologa i do urologa. Okazało się, że mam infekcje pochwy i zapalenie pęcherza. Biorę przez 5 dni 2x dziennie Zinnat 500 mg oraz Macmiror Complex 500 dopochwowo na noc jedna globułka. Partner leczy się tym samym antybiotykiem. Czy to wystarczy aby wyleczyć u mnie obie infekcje (pęcherza i pochwy)? Po czterech dniach kuracji wciąż czuję szczypanie i pieczenie. Pozdrawiam, Smutna

Witam,
w przypadku zapalenia pęcherza leczenie 5 dni powinno wystarczyć.
jeżeli objawy nadal się utrzymają należy zgłosić się na ponowną wizytę.
Do czasu wyleczenia obojga Państwa z infekcji należy powstrzymywać się od stosunków.