Spóźniona miesiączka po zapaleniu pęcherza

Witam. Miałam ostatnio zapalenie pęcherza i przyjmowałam Urofuraginum. Byłam także u lekarza który stwierdził u mnie infekcje i przepisał globułki macmiror 500 complex. Miesiączka opóźnia mi sie już 15 dzień. Robiłam 2 testy ciążowe i oba wyszły negatywne.Wizyte u lekarza mam dopiero za 3 dni. Prosze o pomoc

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Ryzyko ciąży jest w takiej sytuacji bardzo mało prawdopodobne. Zatrzymanie miesiączki najprawdopodobniej spowodowane jest zaburzeniami równowagi hormonalnej powstałymi na skutek infekcji.