Przyjmowanie leku Macmiror Complex 500 w 29. tygodniu ciąży

MACMIROR COMPLEX 500 . Jednak z mojego moczu wynika ze wszystko norma. jednak ze zapytałam ginekologa, (skoro nie mam białka w moczu to czemu nadal wydalam piane wraz z nim) badanie penetralne. i zbiera mi sie ropa z śluzie. przepisała mi ten lek . jestem w 29 tyg ciązy czy on jest bezpieczny ? .jakie jest prawdopodobienstwo ze zostane mama wczesniaka ?!

Witam! Pienienie się moczu jest objawem nieswoistym i nie zawsze świadczy o tym, że w moczu pojawiło się białko. Nie ma powodów do niepokoju, wspomniane globułki mają działanie miejscowe i mogą być stosowane u kobiet ciężarnych.