Ciemnobrązowa plamka na ręce, która swędzi

Witam. W sumie to nie ja mam problem tylko mój mąż. Ale jak to facet do lekarza nie pójdzie. Jakiś czas temu pojawiła mu się plamka ciemnobrązowa na ręce między kciukiem a palcem wskazyjącym po zewnętrznej stronie dłoni. Ta plamka jest strasznie sucha zrobiła się zgrubiała i popękała. Jest raczej takiej samej wielkości cały czas. Największym problemem okazało się swędzenie. Co to mogło by być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany powinien ocenić dermatolog. Po ustaleniu rodzaju zmian możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.