Ciemnobrązowa wydzielina z pochwy przed okresem

Witam. Ostatnio zauważyłam u siebie dziwną ciemnobrązową wydzielinę z pochwy. Pojawia się ona przed okresem i gdy okres się kończy. Przy tym nie czuję chęci do seksu. Męczę się z tym już od trzech miesięcy. Bardzo proszę o radę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane nieprawidłowości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.