Ciepło rozchodzące się po jednej nodze

Witam Od paru dni czuję ciepło rozchodzące się po jednej nodze. Ognisko wydaje mi się jakby w stopie tam stale czuję uczucie pulsująceg gorąca. Jak dotknę czegoś zimnego to czuję ból, nie czuję uczucia zimna. Ostatnio zaczęło się to rozchodzić na niższe partie brzucha. Wie ktoś czy powininem się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć. A czy jakieś choroby przewlekłe?

Przyczyn może być wiele.
Rozpoznanie zawsze stawia się na podstawie dokładnej znajomości objawów, badania pacjenta i jeśli potrzeba wyników badań dodatkowych.
Diagnozowanie przez internet na podstawie kilku ogólnych zdań przypomina wróżenie z fusów. Internet może służyć do dawania sugestii, ukierunkowania itp...