Niedoczynność tarczycy, zaburzenia widzenia na jedno oko, uczucie zatkanego ucha i zawroty głowy

problemy z plecami,niedoczynnosc tarcz... ostatnio zla widocznosc na jedno oko,,bol,czesto uczucie zatkanego ucha,jednego dnia zawroty glowy zla widocznosc na oko tak jakby wszystko wirowalo ,nie moglam przez chwilke dobrze chodzic bo wszystko ze mna wirowalo a po tym bol oka ,rok temu mialam badane oczy mam minusowe okulary ale wzrok sie poprawil..skad taka chwilowa brak kontroli nad cialem i ta zla widocznosc,bol oka..dzieuje pozdrawiam

Rozpoznanie zawsze stawia się na podstawie dokładnej znajomości objawów, badania pacjenta i jeśli potrzeba wyników badań dodatkowych.
Diagnozowanie przez internet na podstawie kilku ogólnych zdań przypomina wróżenie z fusów. Internet może służyć do dawania sugestii, ukierunkowania itp...
Podaje Pani wiele objawów, przez internet trudno cokolwiek wnioskowac. proszę zgłosic się do lekarza,;