Ból głowy i oka, zawroty głowy oraz ból żołądka

witam mam dosc nie typowe objawy 8lat temu przeskoczylam przez kałuże poczułam jak cos mi sie oberwało w krzyzu od tamtej pory mam problemy ze zdrowiem odwiedziłam mnóstwo lekarzy wiele wyników rezonans glowy,tk,usg,przeswietlenia kegow szyjnych(tam jedynie jest lordoza).moje objawy to bole głowy,oka mam wrażenie jak bym miałam stale rope w nim,kręcenie w głowie,dziwne bicie serca(kardiolog też ok),ból żołądka mowią ze to nerwica a ja idą mam wrażenie żę kolysam się(laryngolog ok)błagam o pomoc

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Rozpoznanie zawsze stawia się na podstawie dokładnej znajomości objawów, badania pacjenta i jeśli potrzeba wyników badań dodatkowych.
Diagnozowanie przez internet na podstawie kilku ogólnych zdań przypomina wróżenie z fusów. Internet może służyć do dawania sugestii, ukierunkowania itp...
Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.