Omdlenia, ucisk głowy, biegunka

Dzień dobry od paru tygodni dzień w dzień przechodzę gehennę mam omdlenia co za tym idzie ucisk głowy,biegunkę,drętwienie rąk i ust uczucie gorąca i za chwilę się trzęsę,wpadam w panikę bo sekundowo nie mogę nawet przełknąć śliny bo ściska mi gardło tak jest dzień w dzień i nasila się to coraz bardziej.Dwa dni temu tak mnie złapało w pracy,że wezwano pogotowie lekarz powiedział,że jest to nerwica czy to prawda?Jakieś pare tygodni temu poszłam do kardiologa i przepisał mi leki na serce

Witam,

Pani objawy przypominają objawy zaburzeń lękowych(nerwicy). Przede wszystkim jednak trzeba wykluczyć zaburzenia somatyczne, wykonać szereg badań. Jeśli badania nie wykażą somatycznych przyczyn, radziłabym skorzystać z wizyty u psychiatry, a później być może psychoterapeuty.

Agnieszka Skawińska

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Przyczyn może być wiele zarówno "choroby ciała" jak i "choroby duszy".
Rozpoznanie zawsze stawia się na podstawie dokładnej znajomości objawów, badania pacjenta i jeśli potrzeba wyników badań dodatkowych.
Diagnozowanie przez internet na podstawie kilku ogólnych zdań przypomina wróżenie z fusów. Internet może służyć do dawania sugestii, ukierunkowania itp...