Co dalej, jeśli hormony dheas, testosteron i androstendion obniżyły mi się znacznie ponad połowę?

Dzień dobry. Przez niecałe 5 miesięcy zażywałam pabi deksametazon w dawce pół tabletki co drugi dzień. Nie biorę od tygodnia. Hormony dheas, testosteron i androstendion obniżyły mi się znacznie ponad połowę. Problemem jest, że nie odczuwam teraz żadnego podniecenia, prawie w ogóle nie wydzielam śluzu, nawet podczas owulacji. Czy jak odstawiłam tabletki, to mogę liczyć na poprawę i w jakim czasie? Lub co powinnam zrobić. Bardzo wpływa to na moje życie intymne.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa po badaniu bedzie mozna określić dalsze postepowanie