Co jeść przy nieżycie jelita grubego, braku perystaltyki?

Witam, mam nieżyt jelita grubego, brak perystaltyki. Na nim nowotwora, który ma przerzuty na wątrobie. Do tego kamień na woreczku żółciowym. Zapalenie żołądka brak perystaltyki. Jedna dieta wyklucza drugą. W większości, jak znajdę coś do jedzenia, to jest przeciwskazanie z powodu woreczka żółciowego, jelit lub wątroby. Proszę, o mądrą wypowiedź, co ja mogę tak naprawdę jeść?

Lek. Tomasz Budlewski

być może należy rozważyć przyjmowanie pożywienia tzw medycznego bardziej elementarnego, konieczna wizyta u lekarza gastroenterologa i dietetyka zajmującego się leczeniem żywieniowym.