Co jest powodem bólu nogi podczas stania u osoby po szyciu łękotki?

Witam. Jestem ponad 6 tygodni po szyciu łąkotki. Tydzien temu zdjelam stabilizator i lekarz pozwolil mi isc do pracy. Jednak po 3h stania miejsce gdzie byla szyta zaczelo strasznie bolec a noga zrobila sie ciepla i juz nie moglam stac ani chodzic bez czyjejs pomocy. Czy to moze byc cos powaznego?

Kolano po 6 tygodniach nadaje się do stopniowego zwiększania obciążenia. Na długotrwałe obciążenia, pracę stojącą i fizyczną jest po prostu za wcześnie. Ale warto zrobić usg z oceną szycia.