Co jest powodem bólu pomiędzy stopą a łydką?

Witam serdecznie od dluzszego czasu mam bol pomiedzy stopa a lydka. Bole nachodza mnie w nocy nie moge spac wstaje musze robic przysiady bol jest straszny dzieje sie to tylko w nicy stopy staja sie gorace mocze stopy w lodowatej wodzie bol przechodzi

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu. Może to przez uraz, ucisk na nerw, niedobór witamin z grupy B albo potasu czy magnezu.
Pozdrawiam