Co jest powodem bólu w okolicach krzyża u osoby starającej się o dziecko?

Witam. Staramy sie o dziecko z mezem od pol roku. Jak na razie nasze starania na nic. Otoz jestem dokladnie tydzien przed spodziewana miesiaczka, mam bardzo regularne cykle, zawsze 28 dni więc teoretycznie nie mam problemu z wyliczeniem dni plodych. Od wczoraj boli mnie brzuch i okolice krzyza jak na miesiaczke. Nigdy mi się to nie zdaza wiec dlatego tez tu jestem. Jakie moga byc inne przyczyny tych objawów oczywiscie prócz ciazy. Serdecznie dziękuję za wszelka pomoc. Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

być może zaburzenia hormonalne, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, sądzę że warto jest wykonać dostępne w aptekach testy owulacyjne.