Co jest powodem braku okresu u osoby z negatywnymi testami ciążowymi?

Witam ostatni raz kochałam się z chłopakiem 08.12.2017 po okresie który zaczoł się ok. 01.12.2017 pierwszy test ciążowy zrobiłam 10.01.2018 bo już spóźniał mi sie okres 9 dni i robiłam to po południu wyszedł negatywny następny zrobiłam z samego rana przy pierwszym porranyn moczu też wyszedł negatywny kolejny robiłam 24.01.2018 po poludniu wyszedł negatywny dziś mamy 3.02.2018 a ja dalej nie mam okresu niewiem co robić i już wariuje w dodatki mam bardzo obfite białe upławy albo leje się taka jakby że mnie woda już niewiem co robić

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku powinna się Pani zgłosić do lekarza, o ile jeszcze wizyty nie było.