Co jest powodem brązowych upławów u dziewicy?

Witam, Od 2 dni mam brązowe upławy na bieliźnie. Pobolewa mnie podbrzusze gdy naciskam. Dodam że mam małe problemy z tarczycą i jestem dziewicą. Czego mogą być to objawy? Czy jest się czym martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że mogą być objawem zaburzeń hormonalnych. proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa. a jak wyglądają miesiączki? obfite? regularne?