Co jest powodem nadmiernego swędzenia skóry i łaskotania w okolicach ud?

Witam od ponad 4 miesiecy wszystko mnie swedzi i tak jakby odczuwam łaskotanie najbardziej okolice ud. tylka, myszki i sutkow. Do tego 2 miesiace wczesniej wyskoczyly mi bolace krosty w okolicach tylka Znikly nie wiem czy to dzieki stosowaniu bezoanu ale swiad nie ustapywal i dzisiaj zauwazylam ze krostt zaczely sie znowu pojawiac. Swedzi mnie najbardziej w nocy lub wlasciwie nad ranem do tego czasem wyskakuja mi jakby malucienkie czerwone plamki najwiecej na rekach... Juz nie wytrzymuje od tego swedzenia, ocet tutaj tez nie pomogl. Co to moze byc? Jestem w Czechach i ciezko mi tu o dogadanie sie. z dermatologiem..

Lek. Michał Lenard

Przyczyn może być wiele. Niestety, zbadanie Pani przez lekarza jest konieczne. Pozdrawiam!