Co jest powodem opuchlizny nóg u kobiety w 25 tygodniu ciąży?
Witam jestem w 25tc mam 33lata od kilku dni mam opuchniete nogi a prawa jakby bardziej opuchlizna nie schodzi po nocy badań sobie ciśnienie i jest w normie wizytę za 2 tygodnie

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Wojciech Zygmunt
60 poziom zaufania
Konieczna jest pilna wizyta u lekarza. Opuchlizna może wynikać z rozwijającego się stanu przedrzucawkowego, jak i z niewydolności żył kończyn dolnych spowodowanych ciążą. Pozdrawiam i życzę zdrowia.