Opuchlizna kostki po urodzeniu dziecka
witam od prawie 6mies mam spuchnięte nogi a dokładnie kostki. Opuchniecie to nastąpiło po urodzeniu dziecka na koniec maja. Miałam cesarskie ciecie i po nim przez 2 tyg opuchniete nogi, ale podobno to normalne.Pozniej przez 2 tyg bylo ok i od pocżatku lipca az do teraz mam trwałe opuchnięcie które schodzi w nocy, ale rano znowu się pojawia. Robiłam sobie wszystkie badania na krew, hormony, prace nerek itd i wszystko wyszło w porządku, dodatkowo USG jamy brzusznej i tez wyszło dobrze.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Może to świadczyć o zakrzepicy żylnej. Należy zrobić badanie USG naczyń kończyn dolnych i niezwłocznie udać się do chirurga naczyniowego.
Pozdrawiam