Opuchlizna nogi w kostce

od jakiegos czasu puchnie mi jedna noga w kostce,nigdy urazu nie miałam.robione było usg żył i tetnic,wszystko bez zmian.rtg kostki tez ok.scyntygraf kosci 2 lata temu tez bez zmian.teraz noga zaczela bolec.obrzek utrzymuje sie nawet po nocy,noga rwie i boli az za kolano.czy moge miec miesaka?co jeszcze moge zrobic.obrzek czasem znika ale na krotko...bol nie budzi mnie w nocy ale nie pozwala zasnac,mam 44 lata.do kogo pomoc.wszedzie juz byłam.

Nic nie wskazuje na mięsaka a w czasie 2 lat raczej by z panem sobie poradził. Co do obrzęku może być generowany przez nerki ,serce, wątrobę , niewydolność żylną oraz zastój limfatyczny. Ma na to również wpływ kręgosłup - dobrze by było aby zobaczył pana internista i ortopeda/neurochirurg.