Opuchlizna kostki w prawej nodze

Witam serdecznie, od około 3 m-cy zauważyłam ,że w prawej nodze puchnie mi kostka. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale przed ty czasem ugryzła mnie w kostkę meszka , wbity miałam też kolec z rośliny ale go wyjęłąm po tygodniu. Ta opuchlizna raz znika raz wychodzi zwłaszcza po dłuższym chodzeniu, a na wysokich obcasach zwłaszcza. ból jest ale nie taki duży, po prostu taki lekki czuję cały czas. Zrobiła zdjęcie rentgenowskie i układ kostny jest ok. Czy mam się martwić????

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie leczenia przeciwzapalnego. Wskazana jest wizyta u lekarza.