Co jest powodem spuchnięcia kolana u osoby po endoprotezie?

Jestem po wszczepieniu endoprotezy 28sierpnia do tej pory mam opuchnięte kolano a z rany wycieka mi co drugi dzień jakaś woda lekarz operujący kazałi przyjśc za 3miesiące do kontroli a co do tego czasu mam robić z kolanem

Dzień dobry,

Proszę o szybsze skontaktowanie się z lekarzem. Zabieg był 28 sierpnia, a więc nie jest normalne aby do tego czasu miała Pani otwarte rany.

Pozdrawiam serdecznie.