Co jest powodem tycia i nieregularnych miesiączek?

Od około roku mam bardzo nieregularny okres czasami cykl trwa 30dni a nawet 60dni. Do tego ciągle odczuwam zmęczenie mogłabym spać nawet 15godzin dziennie. Poza tym mimo, że nie jem zbyt wiele w ciągu roku przytyłam 20kg, czym może to być spowodowane ?

Lek. Tomasz Budlewski

być może zaburzenia gospodarki tarczycowej. proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania z krwi. konieczna jest także wizyta u lekarza ginekologa.