Co jest powodem ciągłego zmęczenia i utraty równowagi?

Odczuwam ciągle zmęczenie . Bywa tak że jednego dnia wszystko jest ok a już po paru chwilach tego samego dnia łapie mnie takie nagle zmęczenie , mdłości i takie osłabienie i zachwianie ruwnowagi . Ciężko mi to opisać takie coś trwa już od 5 miesięcy i mam wrażenie że się pogłębia . Co to może być proszę o odpowiedź .

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie objawy nie są charakterystyczne. W celu diagnostyki powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego. Należy skontrolować poziom hormonów tarczycowych oraz morfologię i ewentualnie wdrożyć dalszą diagnostykę.