Czy zawroty głowy i utrata równowagi oznacza chorobę?

Od dwóch tygodni mam zawroty głowy i zachwiania równowagi ma 48 lat jestem kobieta co mam robić jestem przerażona o najgorsze

Witam!
To co Pani opisała nie jest stanem zdrowia normalnym! Lekarz pierwszego kontaktu, zbada fizykalnie, zleci wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych z poziomem cukru, TSH, elektrolitów, hormonów płciowych. W zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie.
Powodzenia
W. Łuczkowski.