Co jest powodem uczucia kłucia w piersiach?

Witam. Od jakiegoś czasu czuję tak jakby kucie w piersiach i wczoraj podczas biegania złapał mnie mocy ból na dole brzucha. Wcześniej miałam czasami bóle ale słabe. I od wczorajszego bólu ciągle muszę siku i mam problem z trzymaniem moczu. Podczas ostatniej miesiączki pierwszego dnia wymiotowałam Czym to może być spowodowane?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i postawi diagnozę. Pozdrawiam!