Co jest powodem w okolicach nerek?

Od tygodnia odczuwam ból w okolicy lewej nerki. Nie jakiś silny, ale ciągły taki tępy. Od czasu do czasu mam w tej okolicy takie 1-2 sekundowe drgania wewnętrzne. Ból ten przenosi się też do przodu po tej samej lewej stronie tylko w brzuchu. Innych objawów nie ma np związanych z moczem.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć