Co jest powodem złego samopoczucia i bóli mięśni trwającej 2 lata?

Dzień dobry Od 2 lat szukam przyczyn złego samopoczucia, boli mięśniowych utrzymujących się już stale tylko o różnym nasileniu,krazace,palace,drętwienie kończyn,sztywność ciała,chroniczne zmęczenie itd.Jakis czas temu usłyszałam diagnoze od neurologa-fibriomialgia.Leki jakie dostałam to efectin 37,5 na poczatek a potem 75 mg rano i pregabalina sandoz 75mg na noc.I wszystko by było ok gdyby nie przy dzisiejszej wizycie inny lekarz powiedział że nie łączy się tych leków? Nie wiem co teraz zrobić

Witam!
Nie można wykluczyć sprawy nerwicowej. Leczący neurolog zastosował Wenlafaksynę (Efectin), używaną m.in. do leczenia zespołów lękowych, w tym nerwicy. Pregabalina służy do leczenia padaczek, ale jak większość leków p/drgawkowych ma działanie stabilizujące na napęd i nastrój i także w tym celu jest stosowana. Nie spotkałem się z wiadomością o zakazie łącznego stosowania tych leków!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.