Co jest przyczyną swędzenia żołędzi, którego nie mogę pokonać?

Witam, Dzień Dobry! 7 LUTEGO miałem zabieg RIRS w którym miałem usunięty cewnik DJ oraz 5 cm starego cewnika DJ. Proszę mi powiedzieć co jest przyczyną swędzenia żołędzi, którego nie mogę pokonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze podrażnienie i sadze ze moze towarzysz infekcja konieczne badania diagnostyczne i leki