Co jest przyczyną tików i drgań twarzy?

DO NEUROLOGA Witam ma 30 lat meżczyzna 190cm wzrostu 80kg waga biore depakine 500rano i 650 na noc mimo to mam tiki/drgania twarzy i kończyn, to zauwarzają moi najbliżsi gdy jestem w fazie ren lub śpie, prawie codziennie, a ja gdy jestem zmęczony skacze mi koncik ust!!! CO ROBIĆ? jestem przerażony!!!???

Witam!
Tiki nerwowe leczą neurolodzy, psychiatrzy i próbują psycholodzy. Mam nadzieję, że ma Pan porobione badania dodatkowe: EEG, RM głowy i podstawowe badania laboratoryjne. Po stosowanych lekach widzę, że Pana leczy neurolog; proponuję kontakt z psychiatrą, próba z lekami SSRI i Psychoterapią - powinien być lepszy efekt.
Powodzenia
W. Łuczkowski.