Co spowodowało zaburzenia czucia w nogach?

Przyjmuje lek trittico w najmniejszej dawce. Miałam wykonane wszelkie badania neurologiczne i kardiologiczne oraz ogólne krwi. Podejrzewam u siebie klasterowe bóle głowy, jednak nie zdążyłam o tym rozmawiać z lekarzem, nie niepokoi mnie to ale przyjmuje w związku z tym dużo tabletek przeciwbólowych. Przeraziła mnie sytuacja, która kilkakrotnie mi się zdarzyła. Nie "zadziałały" mi nogi gdy wstawałam w wyniku czego upadłam.Przez jakiś czas nie mogłam wstać bo ciągle było coś z nimi nie tak.Czemu?

Celowe jest dokładne badanie neurologa , leków p/bólowych w ciemno nie przyjmować, należy się diagnozować

Witam!
Konieczne EEG, ew. z prowokacją wymuszoną bezsennością. Może to być również spowodowane stanami nerwicowymi. Proponuję konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego, zrobią testy projekcyjne, oznaczą profil osobowości i odpowiednio dobiorą charakter i strategię leczenia. Leki p/depresyjne mają również specyficzne działanie przeciwbólowe - pomagają w sytuacjach, kiedy efekt po typowych lekach p/bólowych jest mizerny. Wskazane leczenie kompleksowe, czyli psychoterapia wsparta lekami SSRI.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.