Co oznacza taki ciągły ból głowy?

Od czerwca 2021 roku występuje u mnie ciągły ból głowy oraz zawroty. 2 W ciągu ponad pol roku może z 2 razy nie bolała głowa. W marcu 2021 przebyłem Covid, a wcześniej przez 3 lata milem epizody związane z różnymi używkami (alkohol/narkotyki). Tomograf, Rezonans, ekg, badania holterem, tętnic szyjnych nic nie wykazały.

Witam! Należy zrobić EEG standard i po prowokacji wymuszoną bezsennością, ustalić wpływ czynnika emocjonalnego, w wywiadzie ustalić charakter bólu i dokładną jego lokalizację, oraz jak reaguje na typowe leki p/bólowe - zbyt mało danych Pan przekazał. Powodzenia W. Łuczkowski.