Co mogą znaczyć te ataki zawrotów głowy?

Witam. Od trzech lat mam napady zawrotów głowy. Juz wiem ze bedzie "atak" zawortow bo przed tym zle sie czuje, zaczynam słabnąć i być zdezorientowany. Zawroty trwają od kilku sekund do kilkunastu minut a po nich jestem skolowany i otępiały takie otępienie trwalo nawet parę dni ale zadko. Byłem i neurologa ale stwierdził ze moge z tym żyć i nie zlecił dalszej diagnostyki. Dodam ze na początku gdy te zawrroty głowy zaczęły mi doskwierać mialem nudności z rana A zawroty były na porządku dzienny teraz wystąpią raz na miesiąc albo rzadziej

Witam! W celach diagnostycznych należy wykonać EEG standard i po prowokacji wymuszoną bezsennością. Przy incydentach występujących napadowo lub z "aurą" należy różnicować tło padaczkowe lub migrenowe. Powodzenia W. Łuczkowski.