Co jest powodem mdłości i zimnych potów?

Witam w nocy w sierpniu obudziłam się z mocnymi zawrotami głowy obraz przy otwartych oczach przesunął się w prawo miałam zimne poty duszności kołatanie serca duszności modliło mnie .od 3 miesięcy mam codzienne zawroty głowy ustają najczęściej gdy siedzę . Gdy idę czuje jak bym płynęła osłabienie zawroty kołatanie serca przy małym wysiłku duszności . Miałam tk i mr głowy są Ok, morfologia w normie. Proszę o pomoc

Witam!
Dobrze, że ma Pani tyle badań w dodatku prawidłowych. Należy zrobić EEG standard i po prowokacji wymuszoną bezsennością, ponadto oprócz morfologii krwi poziomy TSH, cukru, mocznika, elektrolitów. Jeżeli wszystko wypadnie w miarę dobrze to należy poważnie rozważyć nerwicowe podłoże opisanych dolegliwości i rozpocząć leczenie: psychoterapia plus ew. leki p/lękowe. Leczeniem takim zajmuje się psychiatra, psycholog lub ogólnie psychoterapeuta.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.