Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza wynik badania poziomu glukozy u 35-latki?

Dzień dobry. Mam 35 lat,ważę ok 58kg,wzrost 168.Sampopoczucie w miarę dobre,brak senności w ciagu dnia itp.Ostatnio zrobiłam badania kontrolne z krwi i wszystkie wyszly dobrze,prócz glukozy na czczo-53.Po dwóch dniach powtórzyłam badanie i było ponad 80.Mam niedoczynnosc tarczycy i Hashimoto.Jestem osobą bardzo nerwową i raczej choruję na nerwicę lękową hipochondryczną.Moje ciśnienie zazwyczaj jest niskie,mam nieprawidłowy zapis eeg.Czy daje to podejrzenie guza insulinowego?
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Chusta lekarska - opatrywanie genitaliów

Chusta lekarska może zostać użyta do wykonywania opatrunków. Ekspert - lek. Łukasz Dubielecki wyjaśnia, jak opatrzyć genitalia za pomocy trójkątnej chusty.

Witam!
Konieczna konsultacja psychiatryczna, kontrolne badanie EEG, ew. po prowokacji wymuszoną bezsennością, badanie neurologiczne, testy psychologiczne projekcyjne i kompleksowe leczenie niestabilności emocjonalnej: leki i psychoterapia.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.

0

Powinna Pani zafundować sobie specjalistyczny trening antystresowy, aby uspokoić nerwy. Wtedy wszystko się poprawi. Pisze Pani, że ma pani nerwicę lękową lub hipochondryczną, czy ktoś to zdiagnozował ?
Czy to też diagnoza z internetu.?
Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy