Co oznaczają wyniki badania EEG?

witam dzisiaj odebrałam wynik EEG-rejestruje sie czynnosc alfa 11-12Hz i ampl.do 45uV z nałożonym uogólnionym niskonapieciowym rytmem beta RZobecna na tym tle nieliczne rozsiane niskonapieciowe fale 5-7Hz pojedyncze fale ostre w okolicy skroniowej prawej o ampl.do 60u V nie mozna wykluczyc ogniska podrazniowegow prawj okolicy skroniowej do kontroli po stymulacjibrakiem snu przez 24 h prosze mi wytłumaczyc co to wszystko znaczy biore leki na nadcisnienie tetnicze i tahikardie

Witam!
Nie nadesłała Pani pełnego opisu badania. Z tego co mamy wiadomo, że jest asymetria zapisu z podejrzeniem ogniska w prawej skroni. Opisujący zasugerował powtórzenie badania po prowokacji wymuszoną bezsennością. Taka prowokacja pozwoli na ujawnienie ew. nieprawidłowości.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.