Co oznacza czynność podstawowa składająca się z dość obfitej nieregularnej czynności alfa?

Mam pytanie. Mialam zrobione badanie eeg. I dostałam wyniki i nie zabardzo rozumiem na czym to polega. Czy to jest coś poważniejszego. A więc opis wyniku:: Czynność podstawowa składa się z dość obfitej nieregularnej czynności alfa 8-9Hz o amp do 50uv oraz niskonapieciowej czynności szybkiej. Rz- obecna. Hv i fot nie aktywuje zapisu. Na tym tle rejestruje się w sposób uogolniony rozsiane fale theta 6-7hz o amplitudzie nie wyrozniajacej się od czynności podstawowej. Zapis z niewielkimzmi

Witam!
Ewidentnej patologii w przedstawionym przez Panią opisie badania EEG nie ma. Być może "wkradły się" jakieś drobne artefakty biologiczne? Na wszelki wypadek powtórzyłbym badanie po prowokacji wymuszoną bezsennością.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.