Jak interpretować wynik badania EEG i czy jest powód do obaw?

Witam. Otrzymałam dziś wyniki badania eeg: zapis zróżnicowany przestrzennie. Czynność alfa regularna 10Hz. Na tym tle widoczne są serie fal theta 7Hz O analitycznej wyższej niż tło występujące z tendencja do napadowosci uogolnionej. R.O obecną. Ha nie wpływa na zapis. Pomoże ktoś W interpretacji. Powinnam się niepokoić ??

Witam!
Bez paniki! Generalnie zapis jest prawidłowy, poza grupami fal theta, o wyższej od tła amplitudzie. Opisujący zasugerował obniżenie progu pobudliwości drgawkowej. Moim zdaniem badanie należy powtórzyć po prowokacji wymuszoną bezsennością.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.