Jak interpretować wynik badania głowy u osoby z zaburzeniami lękowymi?

proszę o interpretację wyniku czynność podstawowa prawidłowo zróżnicowana przestrzennie,składająca się w odprowazzeniach ciemieniowo potylicznych że słabo zaznaczonego rytmu alfa 10-11Hz o amplitudzie do 40 uV,zapis z przewagą niskonapięciowego rytmu beta 14-20 Hz reakcja zatrzymania zaznaczona . okresowe spowolnienie w formie fal Theta 5-7 Hz w odprowadzeniach tylno-skroniowych po stronie prawej . w tych odprowadzenia obecne pojedyncze asynchroniczne fale ostre z max amplitudą 120 uV. Hw i fotostymulacja nie aktywuje zapisu eeg artefakty poruszanie oraz poruszanie gałek ocznych drżenie mięśni z elektrody F7 zapis czynności bioelektrycznej mózgu nieprawidłowy z asymetrycznym prawostronnym zwolnieniem w formie fal Theta oraz poj zmianami napadowymi . dodam że nie mam żadnych objawów podaczkowych choruje na zaburzenia lękowe i zazywam miravil oraz hydroxyzyne

Witam!
Zapis EEG jest nieprawidłowy. Z uwagi na artefakty biologiczne, utrudniające interpretację, proponuję powtórzenie badania z wariantem prowokacji wymuszoną bezsennością.
Powodzenia
W. Łuczkowski.