Co znaczy zapis eeg z nieprawidłowościami w obu okolicach skroniowych?

Proszę o interpretację wyniku badania eeg córki 16-letniej . Opis badania: -zapis badania wykonany w czuwaniu -czynność podstawowa składa się z serii fal alfa 9-10Hz o amplitudzie do 50 qv -w obu okolicach skroniowych rejestruje się pojedyncze fale ostre alfa -Rz prawidłowa -Hv i Fts bez wpływu na zapis. Orzeczenie: Zapis eeg z nieprawidłowościami w obu okolicach skroniowych, bez zmian napadowych. Proszę o odpowiedź co to oznacza i jakie są tego konsekwencje. Dziękuję

Witam!
Radzę powtórzyć badanie EEG najlepiej na innej aparaturze, w razie potrzeby po prowokacji wymuszoną bezsennością. Z tego co Pani przekazała: opis badania nie jest aż tak straszny. Wydaje się, że kontrolne mogą być w normie. Problem w jakim celu robiono badanie i czy córka przyjmuje jakieś leki?
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.