Co oznacza wynik EEG u 50-latka?

Co znaczy ten opis EEG.Zapis EEG z wideo - rejestracją wykonany w warunkach rutynowych.W zapisie dominuje rytm podstawowy fal alfa o częstotliwośći 8,6 Hz i amplitudzie 29,0uV w odprowadzeniach ciemieniowl - potylicznych z nakładającym się rytmem szybkim betha o częstotliwości 18,1 Hz i amplitudzie 14,6uV.Na tym tle zarejestrowano fale ostre o częstotliwości 30,1 - 33,7 Hzx i amplitudzie 56,9 - 78,2 mV zlokalizowane w lewej okolicy czołowo - skroniowej podczas trwania HW i FS.RZ - zachowana.ORZECZENIE: Zapis z cechami podrażnienia.Nadmieniam że ataków padaczki nie mam.

Witam!
Wskazane powtórzenie EEG standard i po prowokacji wymuszoną bezsennością, ponadto RM głowy. Zawsze należy wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
Powodzenia
W. Łuczkowski.