Co jeszcze może znaczyć taka wysypka?

Dzień dobry. Od czerwca zmagam się z wysypka na piersiach, początkowo była to tylko pierś lewa która bardzo bolała, małe krostki wypełnione żółtym płynem. Swedziala okropnie. Udałam się do ginekologa który zlecił szereg badań, w tym utworzył mi kartę dilo. Potem wysypka przeszła także na druga pierś. Swędzą tez mnie nogi, w miejscach ogolonych oraz cześć pod brzuchem ogolona. Dodatkowo mam na jednym palcu (3, prawa ręka) małe bąble które swędzą. Przeszłam mammografie, usg, markery nowotworowe piersi, badanie posiewowe rany, leczyłam się u 5-ciu dermatologów. Lekarze przepisywali antybiotyki oraz maści sterydowe, owszem pomagało lecz po odstawieniu leków za każdym razem problem powraca. Już brak mi nadziei, ze to kiedykolwiek zejdzie. Kąpiel tylko szare mydło lub lipikar ap , balsam ap , ubrania piorę w Loveli.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl