Co mam sądzić o takich wynikach mr przysadki mózgowia?

witamchcialam sie dowiedziec co mam sadzic o wynikach mr przysadki mozgowia dyskretnie wieksza o wymiarach 1.1/0.7/1.4 asymetrycznie dyskretnie wieksza po stronie lewej gorna powierzchnia gruczolu prawidlowa dyskretnie uwypuklona zwlaszcza nieznacznie po stronie lewej.po podaniu srodka kontrastowegoulega dyskretnie niejednorodnemu wzmocniemu.w zakresie zatok szczekowych stwierdza sie masywne polipowate pogrubienie blony sluzowej lewej zatoki powodujac zmiejszenie powietrznosci. pogrubienie blony sluzowej oraz plyn widoczne w zakresie zatoki klinowej po stronie prawej.niewielkie przyscienne pogrubienie blony sluzowej widoczne jest w zakresie komorek sitowia obustronnie.

Opis i całe badanie MRI przysadki do interpretacji klinicznej, po pełnej konsultacji neurologicznej!
Z opisu badania MRI :" mr przysadki mozgowia dyskretnie wieksza o wymiarach 1.1/0.7/1.4 asymetrycznie dyskretnie wieksza po stronie lewej gorna powierzchnia gruczolu prawidlowa dyskretnie uwypuklona zwlaszcza nieznacznie po stronie lewej.po podaniu srodka kontrastowego ulega dyskretnie niejednorodnemu wzmocniemu. W zakresie zatok szczekowych stwierdza sie masywne polipowate pogrubienie blony sluzowej lewej zatoki powodujace zmiejszenie powietrznosci. Pogrubienie blony sluzowej oraz plyn widoczne w zakresie zatoki klinowej po stronie prawej. Niewielkie przyscienne pogrubienie blony sluzowej widoczne jest w zakresie komorek sitowia obustronnie. "
Jakie dolegliwości, objawy zapalne; Jaka opinia Laryngologa ?? Jak wyniki laboratoryjne, historia leczenia, antybiotyki, zabiegi na zatokach, laryngologiczne ?? Morfol, OB, CRP, osiewy z nosa ??
Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną!