Co mam zrobić z tymi tłuszczakami na nogach?

Witam, Mam 27 lat i na obu piszczelach mam lacznie 9 tluszczakow, na prawej nodze sa malutkie i w niczym mi nie przeszkadzaja lecz na lewej stronie jeden z nich jest wiekszy od wszystkich. Nie przeszkadzaloby mi to gdybym tego nie odczuwala, ale gdy zaloze ciasniejsze spodnie/jeansy lub szybko maszeruje lub jestem na silowni podcas ruchu to tak jakby puchnie ( powieksza sie w oczach ) i czuje duzy ucisk oraz w nodze czuje mrowienie i dretwienie. Mieszkam w UK, spotkalam sie z ortopeda ale lekarz swierdzil ze nie widzi zadnej podstawy do jakich kolwiek dalszych krokow. Moim pytaniem jest czy to jest normalne czujac taki ucisk ??

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz zbada Pani zmianę, doradzi tez odpowiednie leczenie. Istnieje możliwość usunięta tłuszczaków bez inwazyjnych zabiegów.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz