Co mogą oznaczać bóle głowy po uderzeniu u dziecka?

.Byłabym wdzieczna gdyby Pan przeczytał mojego meila i doradził mi co powinnam zrobić.Około 4 tygodnie temu mój siedmioletni syn uderzył tyłem głowy o stolik podnosząc sie z podłogi .Uderzenie wydawało sie niegroźne ,syn ani nie płakał z bólu ,nie stracił przytomności ,nie wymiotował,nie bylo żadnych zmian w jego zachowaniu.Po około dwóch tygodniach od zdarzenia syn podczas mycia głowy zaczal sie skarżyc że go boli gdy dotykam jego głowę z tyłu.Dopiero wtedy wyczułam guza o szerokosci ok 1,5 cm wysokość ok 4 mm.Guz umiejscowiony na środku czaszki tuż nad miejscem gdzie kregosłup łączy sie z czaszką.. Syn nie miał zadnych bóli głowy ,ból byl tylko z momencie dotykania guza.Martwiło mnie to bardzo dlatego poszłam z nim do szpitala na pogotowie ,lekarz sprawdzal źrenice,koordynacje ruchowa ,zebrał wywiad i powiedział ze to nic takiego ,zeby sie nie martwić.(nie był robione prześwietlenie bo powiedział że nie trzeba) Kupiłam maść Hirudoid i od tygodnia smaruję dwa razy dziennie,ale guz cały czas jest i nie znika,a syn gdy masuje mascia zbyt mocno mówi że boli. Nie chciałabym być przewrażliwioną mamusią skoro lekarze stwierdzili ze nic sie nie dzieje,ale martwi mnie że ten guz mimo maści z heparyną nie wchłania się .Czy powinnam czekać czy kolejny raz iść do lekarza

Koniecznie skonsultować z Lekarzem.
Jesli to był banalny uraz, to pewnie nie ma problemu.
U wszystkich obecna i wyczuwalna fizjologiczna guzowatość potyliczna, wyczuwalna, nawet bez urazu... Ale lepiej pokazać Syna Lekarzowi . Pozdrawiam